- Делег. Суперлига, 5.коло
- Делег. Плејаут лига, 4.коло
- Сениорски лиги, Билтен 18
- Делег. Суперлига, 6.коло
- Делег. Плејаут лига, 5.коло
- Делег. ВЛМ, 18.коло

  

  |  Резултати

Куп на Македонија 2012 – Фајнл Ејт Турнир

ФИНАЛЕ мажи – СЦ „Борис Трајковски“, Скопје

домаќин

гостин

датум

час

инфо

рез

МЗТ Скопје

Фени Индустри

25.03.2012

19:00

Stream

84-66

 

Ул. Кузман Јосифовски Питу 17, ПФ 318
1000 Скопје, Р. Македонија
тел/факс: +3892 2464988
E-mail:
contact@basketball.org.mk
Сениорски Лиги: +3892 2454320
Младински Лиги: +3892 2464990

© 2006 Сите права задржани


Developed by Nextsense
Powered by webBuilder